W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót
Logotyp Funduszy Europejskich dla Programu Polska Cyfrowa. Niebieska flaga z trzema gwiazdami w kolorze białym, żółtym i czerwonym Znak barw RP w wersji poziomej bez ramki zamykającej Znak Unii Europejskiej dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego bez linii zamykającej

Webinar: Zadania problemowe i miniprojekty w edukacji wczesnoszkolnej. Praktyczne wprowadzenie do STEAM

22.12.2023

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 17 stycznia w godzinach 18:00 – 19:30 odbędzie się webinar: „Zadania problemowe i miniprojekty w edukacji wczesnoszkolnej. Praktyczne wprowadzenie do STEAM" dedykowany nauczycielkom i nauczycielom. Spotkanie poprowadzi Wiesława Mitulska.

Webinar: Zadanie problemowe i miniprojekty w edukacji wczesnoszkolnej. Praktyczne wprowadzenie do STEAM

Na webinar zapraszamy nauczycielki i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, a także osoby pracujące w świetlicach, bibliotekach i w edukacji domowej.

Podczas spotkania odpowiemy na pytania: w jaki sposób dziecko uczy się i poznaje świat?, jak “złowić” i wykorzystać dziecięcą ciekawość w procesie uczenia się?, co to są okazje edukacyjne, zadania problemowe i miniprojekty oraz dlaczego warto wykorzystywać je w pracy z dziećmi?

Uczestnicy nauczą się w jaki sposób planować i organizować zajęcia z wykorzystaniem zadań problemowych i miniprojektów oraz poznają ich przykłady i inspiracje do tworzenia własnych zadań.
 

Rejestracja online: https://bit.ly/paktwebinar

Czas trwania: 1,5h

Uczestniczki i uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale i przykładowe karty pracy gotowe do wykorzystania w trakcie zajęć.

Udział w webinarze jest bezpłatny.


O prowadzącej:

Wiesława Mitulska

Przez wiele lat pracowała z dziećmi metodą projektu, według autorskiego programu „Ruch, zabawa, nauka”. W projekcie PAKT tworzy zadania interdyscyplinarne i miniprojekty przeznaczone dla edukacji wczesnoszkolnej. Warsztatowo wspiera edukatorów PAKT oraz przygotowuje webinaria dla nauczycieli. Jest ambasadorką ruchu Wiosna Edukacji i ekspertką Fundacji Plan Daltoński. Współpracuje z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej. Należy do społeczności Superbelfrów.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Działanie jest realizowane w ramach Projektu Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii – PAKT. Projekt jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.

{"register":{"columns":[]}}