Mistrzostwa strażaków PSP w tenisie stołowym

29.06.2021

Zdjęcie przedstawia zwycięzców Mistrzostw strażaków PSP w tenisie stołowym
29 czerwca 2021 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa woj. Śląskiego strażaków PSP w tenisie stołowym o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach i Komenda Powiatowa PSP w Kłobucku.
W zawodach, w grze indywidualnej wzięło udział 29 zawodników, w klasyfikacji drużynowej 9 drużyn z komend miejskich i powiatowych województwa śląskiego.
Uroczystego otwarcia zawodów oraz dekoracji zawodników dokonali st. bryg. Mirosław Synowiec – Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, mł. bryg. Karol Wers - Komendant Powiatowy PSP w Kłobucku oraz Pani Zdzisława Kall – wicestarosta powiatu kłobuckiego.
Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą został Sebastian Lubaś z KM PSP w Katowicach. Drugie miejsce zajął Dariusz Steuer z KM PSP w Gliwicach, a trzecie Andrzej Wróbel z KP PSP w Żywcu.
Reprezentacja Komendy Miejskiej PSP z Gliwic zwyciężyła w kategorii drużynowej. Tuż za gliwickimi strażakami uplasowali się zawodnicy z KP PSP w Żywcu a na trzecim miejscu drużyna KP PSP w Kłobucku.

Materiały

Mistrzostwa Województwa Śląskiego Strażaków w tenisie stołowym. Kłobucku2021. Klasyfikacja
Mistrzostwa​_Województwa​_Śląskiego​_Strażaków​_w​_tenisie​_stołowy​_Kłobucku2021​_klasyfikacja.doc 0.03MB