Powrót

Aktualizacja wyników konkursu ,,Rzeczy są dla ludzi”

20.10.2021

Grafika koloru czerwonego, na grafice widoczny abstrakcyjny kształt nawiazujący do flagi Polski tj. w kolorze białym i czerwony. Na grafice zamieszczony został napis: "Programy krajowe", w lewym górnym roku znajduje się logo Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że zakończona została ponowna ocena merytoryczna wniosków złożonych po odwołaniu od oceny negatywnej w ramach konkursu ,,Rzeczy są dla ludzi”. Od negatywnej oceny wniosków wniesiono 3 odwołania, w wyniku przeprowadzonej oceny:

  • 1 wniosek oceniono pozytywnie, tym samym projekt nr Rzeczy są dla ludzi/0063/2020 został rekomendowany do dofinansowania.
  • 2 wnioski zostały ocenione negatywnie.

Dodatkowo informujemy, że zwiększona została kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów. Tym samym możliwe jest dofinansowanie 10 projektów na łączną kwotę 20 639 262,44 PLN. W wyniku aktualizacji listy, dofinansowanych zostało 28 projektów na kwotę 56 809 952,50 PLN.

W odniesieniu do wniosków rekomendowanych do dofinansowania, informacje dotyczące trybu zawierania umowy zostaną przesłane do Wnioskodawcy przez opiekuna umowy.

Materiały

Lista rankingowa pozytywnie ocenionych wniosków (aktualizacja z dnia 20.10.2021)
Lista​_nr​_1​_Lista​_rankingowa​_pozytywnie​_ocenionych​_wniosków​_-​_Rzeczy​_są​_dla​_ludzi​_aktualizacja​_nr​_2.pdf 0.47MB
Lista rankingowa negatywnie ocenionych wniosków (aktualizacja z dnia 20.10.2021)
Lista​_nr​_2​_Lista​_rankingowa​_negatywnie​_ocenionych​_wniosków​_Rzeczy​_są​_dla​_ludzi​_wynik​_po​_ponownej​_ocenie.pdf 0.52MB
{"register":{"columns":[]}}