W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy na spotkanie wyjaśniające dotyczące naboru uzupełniającego w przedsięwzięciu „Innowacyjna biogazownia”

25.05.2021

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu wyjaśniającym dotyczącym naboru uzupełniającego w przedsięwzięciu „Innowacyjna biogazownia”.

Zdjęcie nowoczesnej roli. Na górze niebieski pasek z białym napisem Innowacyjna Biogazownia. W połowie zdjęcia po prawo na niebieskim tle biały napis Budżet Projektu 32,5 MLN PLN.
Na dole pasek logotypów: od prawej: Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Rzeczpospolitej Polskiej oraz Funduszy Europejskich - Programu Inteligentny Rozwój.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na spotkanie wyjaśniające, którego celem jest przedstawienie celów przedsięwzięcia i zasad rządzących udziałem w naborze uzupełniającym w postępowaniu publicznym 98/20/PU/P80 – „Innowacyjna biogazownia”.

Na spotkaniu w szczególności omówimy oczekiwania wobec potencjalnych Wnioskodawców i skoncentrujemy się na najważniejszych aspektach związanych z przygotowaniem wniosków o udział w naborze uzupełniającym w przedsięwzięciu przez Wnioskodawców.

Spotkanie odbędzie się 1 czerwca, w godzinach 12:00 – 14:00, on-line na platformie Teams. Warunkiem udziału w spotkaniu jest zgłoszeniu chęci udziału, przesłane drogą elektroniczną na adres: pawel.sulima@ncbr.gov.pl.

Zgłoszenie powinno nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2021 r., godz. 15:00. Istotne jest otrzymanie od NCBR potwierdzenia zgłoszenia. Udział w spotkaniu nie wymaga wnoszenia przez uczestników jakichkolwiek opłat.

„Innowacyjna Biogazownia” jest jednym z dziewięciu nowych przedsięwzięć zainicjowanych przez NCBR, które mają na celu transformacji polskiej gospodarki. W ramach tej transformacji opracowane mają być również m.in. nowoczesne oczyszczalnie ścieków czy budynki efektywne procesowo i energetycznie. Wszystkie przedsięwzięcia zostały wybrane pod kątem ich potencjału masowego wdrożenia i możliwości stania się polską specjalnością.


Niniejsze Przedsięwzięcie jest realizowane z Funduszy Europejskich w ramach Projektu pozakonkursowego pn. Podniesienie poziomu innowacyjności gospodarki poprzez realizację przedsięwzięć badawczych w trybie innowacyjnych zamówień publicznych w celu wsparcia realizacji strategii Europejskiego Zielonego Ładu, który jest realizowany w ramach poddziałania 4.1.3 Innowacyjne metody zarządzania badaniami Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, numer POIR.04.01.03-00-0001/20-00.

{"register":{"columns":[]}}