W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana

16.05.2025

Baner VI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Aleksandra Tansmana dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Łódź, 16-17 maja 2025, fioletowe tło, jasnożółte litery

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Aleksandra Tansmana w Łodzi, który odbędzie się w dniach 16-17 maja 2025 r. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół muzycznych I stopnia.  Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach - "Fortepian solo" oraz "Fortepian na 4 ręce".

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Link do rejestracji w załączonym regulaminie.

Występy publiczne to czas mobilizacji, zaangażowania i rozwoju artystycznego. Zapraszamy, by skorzystać z tej możliwości i dzięki temu zaprezentować i skonfrontować swoje umiejętności.

Z  pozdrowieniami

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi oraz organizatorzy - „PIANO FORTE” - Stowarzyszenie Przyjaciół PSM I st. im. A. Tansmana, a także Rada Rodziców przy PSM I st. im. A. Tansmana w Łodzi.

Materiały

Regulamin VI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. A. Tansmana
Regulamin​_VI​_Konkursu​_im​_A​_Tansmana.pdf 0.20MB
Plakat VI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. A. Tansmana
Plakat​_VI​_Ogólnopolski​_​_Konkurs​_​_Pianistyczny​_im​_ATansmana.pdf 1.12MB
{"register":{"columns":[]}}