Proces rekrutacji do naszego Zakładu
Proces naboru to nowa i czasem stresująca sytuacja. Wyjaśniamy zatem jak w naszym Zakładzie wygląda procedura rekrutacji i na co warto się przygotować.
Proces rekrutacji
W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi, Zakład Unieszkodliwiana Odpadów Promieniotwórczych (ZUOP) rozwija swoje zasoby stawiając na rozwój jednego z kluczowych obszarów przedsiębiorstwa – zasobów ludzkich.
Każdy proces rekrutacyjny jest wieloetapowy i zaplanowany. Metodyczny proces doboru personelu oparty jest na odpowiednim modelu kompetencji przygotowanym przez kierownika dedykowanego Działu.
Etapy rekrutacji do naszego zespołu
-
Znalazłeś interesujące Ciebie ogłoszenie?
Przygotuj CV, które najlepiej pokaże Twoje umiejętności i doświadczenie, na którym nam zależy.
-
Poczekaj na kontakt z naszej strony
Proces wyboru kandydata na rozmowę rekrutacyjną trwa około dwóch tygodni.
-
Pierwsza rozmowa
Na pierwszą rozmowę zabierz ze sobą certyfikaty i dyplomy. Zapytamy m.in. o przebieg Twojego dotychczasowego zatrudnienia, zainteresowania. Podczas rozmowy obecny będzie specjalista ds. kadr i płac.
-
Druga rozmowa
Podczas drugiej rozmowy obecny będzie kierownik działu do którego aplikujesz. Przygotuj się na merytoryczne pytania z obszaru, w którym się specjalizujesz.
-
Poczekaj na informację zwrotną
Niezależnie od wyniku naboru dostaniesz od nas informację zwrotną.
-
Witamy w zespole
Udało się? Gratulujemy! Wysyłamy plan wdrożeniowy. To zestaw działań mający na celu efektywne wprowadzenie nowego pracownika do naszego zakładu. Obejmuje on wprowadzenie do pracy we wszystkie działy przedsiębiorstwa, szkolenia wstępne, poznanie zespołu, stopniowe wdrażanie obowiązków, dokumentacja i formalności.
Bezpieczeństwo w pracy
ZUOP stosuje najwyższe standardy w celu zapewnienia ochrony radiologicznej oraz minimalizacji narażenia pracowników na szkodliwe działanie promieniowania jonizującego. Ochrona zdrowia pracowników jest realizowana poprzez stosowanie odpowiednich procedur, sprzętu i praktyk mających na celu minimalizację ekspozycji na promieniowanie. Środki ochrony radiologicznej obejmują zastosowanie osłon ochronnych, monitorowanie dawek otrzymywanych przez personel, edukację oraz przestrzeganie przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej.
Zapraszamy do kontaktu
We współczesnym świecie trudno funkcjonować bez odpowiedniej komunikacji i edukacji, szczególnie w tak ważnym temacie jak postępowanie z odpadami promieniotwórczymi. Dodatkowo obowiązek edukacji społeczeństwa w tym temacie wynika bezpośrednio z zadań jakie na ZUOP nakłada ustawa Prawo atomowe.
Zdolność do precyzyjnego i efektywnego przekazywania informacji ma decydujący wpływ na funkcjonowanie organizacji oraz relacje z klientem, dlatego:
Zachęcamy do uwag na temat działalności zakładu również osobiście, nie tylko za pośrednictwem portalu.
Kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: weronika.nowak@zuop.gov.pl, tel. 695 250 366.