W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

"Zwolnieni z teorii": ArteTerra

20.02.2025

Koncert SOUND WAVE w ramach projektu we włocławskim BROWARZE B już 24 lutego 2025 r., o godz. 18.00

Żółte instrumenty: saksofon, puzon, flet, na zielonym tle. Po prawej stronie logo projektu: dwie czarne płyty z napisem ArteTerra.

ArteTerra to projekt współtworzony przez naszych uczniów w ramach X edycji Olimpiady "Zwolnieni z Teorii", której organizatorzy słusznie przyjmują, że  edukacja powinna iść w parze z praktyką. Dzięki wsparciu platformy zwolnienizteorii.pl młodzi ludzie realizują inicjatywy społeczne, które umożliwiają im zdobycie cennego doświadczenia i kompetencji, a także przynoszą realne korzyści społeczeństwu.

Uczennice i uczniowie PSM poprzez swój projekt pragną wspierać zdrowie psychiczne poprzez sztukę i kulturę, tworząc przestrzeń, w której zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli będą mogli redukować stres, regulować emocje i odkrywać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami.
W ramach projektu będą więc organizować
WARSZTATY, KOCERTY i WYSTAWY, dając ich uczestnikom możliwość czerpania z kultury, jako źródła wewnętrznej harmonii. Ci młodzi ludzie zdają sobie sprawę z tego, że kultura i sztuka służą nie tylko rozywce, ale są ralnym i skutecznym wsparciem naszego zdrowia psychicznego.

Jedym z owych działań jest KONCERT SOUND WAVE , który odbędzie się we Włocławku (Centrum Kultury Browar B) już
24 lutego 2024 r., o godzinie 18.00. Zapraszamy!

Więcej o projekcie znajdziecie tutaj!