Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” – edycja 2023!
02.06.2023
Wojewoda Kujawsko-Pomorski informuje, że konkurs fotograficzny „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” został rozstrzygnięty! Do dnia 3 maja 2023 r. można było zgłaszać prace fotograficzne, które w sposób najciekawszy przedstawiają piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza.
Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na wybranych przez Jury Konkursu pracach fotograficznych podziwiać będziemy zarówno perły naszego województwa, jak również rzadko spotykane zwierzęta, krajobrazy i miejsca, które przez wielu nie zostały jeszcze odkryte, ukazane w nietuzinkowy sposób.
Spośród 2522 zgłoszonych fotografii, Jury Konkursu wyłoniło 196 prac i zakwalifikowało do umieszczenia w publikacjach Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.
Nagrody główne otrzymali następujący autorzy:
Grand Prix i nagrodę o wartości 2.000 zł - p. Dariusz Jaworski
I miejsce i nagrodę o wartości 1.800 zł – p. Rafał Brążkiewicz
II miejsce i nagrodę o wartości 1.600 zł – p. Łukasz Pilaczyński
III miejsce i nagrodę o wartości 1.400 zł – p. Andrzej Bizoń
Nagrodę Specjalną i wygraną o wartości 1.500 zł - p. Łukasz Gwiździel
Wyróżnienia i nagrody o wartości 800 zł – p. Katarzyna Boruta, p. Sławomir Burnat, p. Krystian Kaniowski (wyróżnienie za 2 fotografie), p. Arkadiusz Kikulski, p. Dariusz Pawlak, p. Bożena Podlasin, p. Piotr Szumigaj.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Kontakt z Organizatorem:
tel. 523497587
tel. kom. 604060204
e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl
Autorzy zwycięskich fotografii, alfabetycznie:
- Adamczyk Grażyna
- Biewald Jakub
- Bilecki Kamil
- Bizoń Andrzej
- Blank Mariusz
- Bogdanowska Adriana
- Boinski Mateusz
- Borkowski Paweł
- Boruta Katarzyna
- Boryszkowski Dariusz
- Brążkiewicz Rafał
- Budny Rafał
- Burnat Sławomir
- Chłąd Jarosław
- Chojak Daniel
- Cieszyńska Liliana
- Domański Sebastian
- Dras Piotr
- Drożdża Helena
- Dymkowska Beata
- Dzianott Andrzej
- Fabiszewski Michał
- Gładkowski Leszek
- Górecki Grzegorz
- Górny Piotr
- Grobelniak Dariusz
- Grzelak Aleksander
- Guć Mariusz
- Gwiździel Łukasz
- Jarski Marcin
- Jascheck-Wyporkiewicz Edyta
- Jaworski Dariusz
- Juszczak Tadeusz
- Kaczorowski Paweł
- Kaniowski Krystian
- Kępa Janusz
- Kikulski Arkadiusz
- Kowalski Krzysztof
- Kozłowski Kamil
- Kula Zbigniew
- Kulągowska-Puzio Hanna
- Limarowski Łukasz
- Łapiński Robert
- Majewska Magdalena
- Matyga Jarosław
- Misiak Marcin
- Modry Tomasz
- Niesyn Marcin
- Olejnik-Wodyńska Katarzyna
- Olkiewicz Piotr
- Opaczewska Ewa
- Orzłowska Jolanta
- Osiński Robert zam. w Bydgoszczy
- Pawlak Dariusz
- Pietrzykowski Sławomir
- Pilaczyński Łukasz
- Pluta Marek
- Podlasin Bożena
- Polakowski Rafał
- Rakoczy Bartosz
- Sawala-Smoter Anna
- Seroczyński Marcin
- Składanowski Andrzej
- Stepaniuk Joanna
- Sternicki Łukasz
- Szumigaj Piotr
- Ślęczek Michał
- Światowiak Paweł
- Świtalski Andrzej
- Troczyńska Daria
- Walczak Bartosz
- Woźniak Marcin
Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu