Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” – edycja 2024!
07.06.2024
Wojewoda Kujawsko-Pomorski informuje, że konkurs fotograficzny „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego” został rozstrzygnięty! Do dnia 2 maja 2024 r. można było zgłaszać prace fotograficzne, które w sposób najciekawszy przedstawiają różnorodność i piękno przyrody i krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza.
Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na wybranych przez Jury Konkursu pracach fotograficznych podziwiać będziemy zarówno najbardziej znane skarby naszego województwa, jak również rzadko spotykane zwierzęta, krajobrazy i miejsca, które przez wielu nie zostały jeszcze odkryte, ukazane w nietuzinkowy sposób.
Spośród 2239 zgłoszonych fotografii, Jury Konkursu wyłoniło 186 prac i zakwalifikowało do umieszczenia w publikacjach Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.
O wyborze swoich zdjęć niżej wymienieni autorzy zwycięskich prac fotograficznych zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do dnia 14 czerwca 2024 r.
Ogłoszenie nazwisk autorów, którym Jury Konkursu przyznało nagrody główne i nagrody rzeczowe oraz wręczenie wszystkich nagród i publikacji, odbędzie się w terminie i miejscu wyznaczonym przez Organizatora, po wydaniu publikacji.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
Kontakt z Organizatorem:
tel. 523497587
tel. kom. 604060204
e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl
Autorzy zwycięskich fotografii, alfabetycznie:
- Biewald Jakub
- Bilecki Kamil
- Bizoń Andrzej
- Blank Mariusz
- Blank Teresa
- Brążkiewicz Rafał
- Bryliński Dawid
- Chojak Daniel
- Cieszyńska Liliana
- Dudzic Sławomir
- Dymkowska Beata
- Dzianott Andrzej
- Fabiszewski Michał
- Gackowski Jakub
- Gładkowski Leszek
- Górny Piotr
- Górska Martyna
- Gross Justyna
- Grzelak Aleksander
- Guć Mariusz
- Gwiździel Łukasz ,
- Hausman Magdalena
- Horodyski Paweł
- Jarski Marcin
- Jaworski Dariusz
- Kaniowski Krystian
- Kępa Janusz
- Kikulski Arkadiusz
- Kowalski Krzysztof
- Kozłowski Kamil
- Kula Zbigniew
- Kulągowska-Puzio Hanna
- Limarowski Łukasz
- Matyga Jarosław
- Modry Tomasz
- Niesyn Marcin
- Olkiewicz Piotr
- Osiński Robert
- Pawłowski Bogusław
- Piela Krzysztof
- Pilaczyński Łukasz
- Podlasin Bożena
- Pokrętowski Krzysztof
- Sawala-Smoter Anna
- Seroczyński Marcin
- Sternicki Łukasz
- Szelągowska Justyna
- Szparaga Mariusz
- Szumigaj Piotr
- Ślęczek Michał
- Światowiak Paweł
- Świeczkowski Paweł
- Świtalski Andrzej
- Troczyńska Daria
- Woźniak Marcin
- Zieliński Karol
Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu