Generał brygady / Kontradmirał
- BARABIEDA Grzegorz – generał brygady, I zastępca dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej
- BARTOSZEK Witold – generał brygady, dowódca 1 Brygady Logistycznej
- BIEDZIAK Tomasz – generał brygady, dowódca 20 Brygady Zmechanizowanej
- BIENIEK Mieczysław – generał brygady, szef Zarządu Analiz Wywiadowczych i Rozpoznawczych – P2, Sztab Generalny Wojska Polskiego
- BIGOS Paweł – generał brygady, dowódca 1 Bazy Lotnictwa Transportowego
- BODNAR Mirosław – generał brygady, Radca Koordynator, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
- BRZEZICHA Marek – generał brygady, dowódca 3 Brygady Radiotechnicznej
- CHMIELEWSKI Mariusz – generał brygady, zastępca dowódcy Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
- CHOJNACKI Jarosław – generał brygady, szef Pionu – Zastępca Szefa Sztabu ds. Operacyjnych, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
- CIERNIAK Robert - generał brygady pilot, szef Władzy Lotnictwa Wojskowego
- CUR Krzysztof - generał brygady pilot, rektor - komendant Lotniczej Akademii Wojskowej, Dęblin
- CZEKAJ Dariusz - generał brygady, Dowódca 12. Brygady Zmechanizowanej
- DĘBCZAK Artur – generał brygady, zastępca szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych
- DOMINIKOWSKI Tomasz– generał brygady, Dowódca Garnizonu Warszawa
- DOWNAR Mirosław - generał brygady, Dowódca 10. Brygady Kawalerii Pancernej
- DUDCZAK Sławomir - generał brygady, zastępca dowódcy – szef Sztabu 12 Dywizji Zmechanizowanej
- DYŃSKI Kazimierz - generał brygady, Szef Zarządu Obrony Powietrznej i Przeciwrakietowej - zatępca Inspektora Rodzajów Wojsk Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- FRYC Mariusz – generał brygady, Prorektor ds. Wydawnictw Akademii Sztuki Wojennej
- GLICA Hubert– generał brygady, dyrektor Ośrodka Monitorowania i Analiz Ministra Obrony Narodowej
- GÓRKA Marcin – generał brygady, dyrektor Departamentu Innowacji MON
- GÓROWSKI Jarosław - generał brygady, szef Zarządu Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych – zastępca inspektora Wojsk Lądowych DG RSZ
- IWASZKO Piotr – generał brygady, dowódca 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego
- JAKUBCZYK Artur - generał brygady, Szef w Międzynarodowym Sztabie Wojskowym w Kwaterze Głównej NATO, Bruksela
- JANKOWSKI Jerzy – generał brygady, Radca Koordynator, Biuro Ministra Obrony Narodowej
- JANOWSKI Cezary - generał brygady, dyrektor Departamentu Kontroli
- JATCZAK Tomasz – generał brygady, dowódca 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego
- JEŻEWSKI Radosław – generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - SG WP
- JĘDRYCHOWSKI Robert - generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - miejsce wykonywania zadań DGRSZ
- JURKOWLANIEC Mirosław - kontradmirał, szef Zarządu Morskiego - zastępca Inspektora Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- KACZYŃSKI Stanisław - generał brygady, Attache Obrony, Wojskowy, Morski i Lotniczy przy Przedstawicielstwie Dyplomatycznym RP w Chińskiej Republice Ludowej
- KALICIAK Grzegorz – generał brygady, dowódca 15 Brygady Zmechanizowanej
- KNUT Krzysztof – generał brygady, dowódca 8 Dywizji Piechoty Armii Krajowej
- KOCANOWSKI Sławomir – generał brygady, dowódca 17. Brygady Zmechanizowanej
- KOŁODZIEJCZYK Grzegorz – generał brygady, dowódca 3 Skrzydła Lotnictwa Transportowego
- KOCIUBA Krzysztof – generał brygady, radca koordynator w Międzynarodowym Sztabie Wojskowym w Kwaterze Głównej NATO (IMS, Bruksela);
- KOJŁO Sławomir – generał brygady, dowódca 3. Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej
- KOPACKI Robert – generał brygady, zastępca dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych
- KOPKA Roman – generał brygady, Dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - DGRSZ
- KOSOWSKI Dariusz - generał brygady, zastępca dowódcy - szef Sztabu 16 Dywizji Zmechanizowanej
- KOWALIK Rafał - generał brygady, zastępca dowódcy 1 Dywizji Kawalerii USA
- KOWALIK Tomasz – generał brygady, zastępca szefa Sztabu ds. Zabezpieczenia Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północny - Wschód (Szczecin)
- KOZICKI Sławomir – generał brygady, Dyrektor Departamentu Budżetowego MON
- KOZŁOWSKI Artur – generał brygady, dowódca 1. Warszawskiej Brygady Pancernej
- KRAWCZYK Piotr - generał brygady pilot, zastępca dowódcy Centrum Operacji Powietrznych
- KUŁAGIN Włodzimierz - kontradmirał, szef Zarządu Uzbrojenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- KUPTEL Artur– generał brygady, szef Agencji Uzbrojenia
- KWIKA Jerzy – generał brygady, szef Zarządu Wojsk Radiotechnicznych – zastępcę Inspektora Sił Powietrznych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- LASKOWSKI Jerzy – generał brygady, zastępca dyrektora Departamentu Strategii i Planowania Obronnego MON
- LEWANDOWSKI Dariusz - generał brygady, zastępca dowódcy 18. Dywizji Zmechanizowanej
- LIDWA Sławomir– generał brygady, dowódca 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej
- ŁYTKOWSKI Roman – generał brygady, zastępca szefa Sztabu ds. Planowania – szef Pionu 2 Korpusu Polskiego – Dowództwa Komponentu Lądowego
- MACHULA Dariusz – generał brygady, dowódca 2 Brygady Zmechanizowanej
- MAJERSKI Mariusz - generał brygady, Dowódca 1. Mazurskiej Brygady Artylerii
- MAKSYMIUK Romuald – generał brygady, zastępca szefa Agencji Uzbrojenia
- MARCINIAK Michał – generał brygady, zastępca Szefa Agencji Uzbrojenia
- MATYSIAK Damian – generał brygady, zastępca Dowódcy Garnizonu Warszawa
- MĄKOSA Sławomir – generał brygady pilot, Polski Narodowy Przedstawiciel Wojskowy przy Naczelnym Dowództwie Sojuszniczych Sił Zbrojnych NATO w Europie w Mons
- MENDRALA Dariusz – generał brygady, dyrektor Zakładu Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego
- MIERNIK Rafał– dowódca 19. Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej
- MIKOŁAJCZYK Arkadiusz – Radca Generalny - SGWP
- MOKRZYCKI Jarosław – generał brygady, szef Sztabu 2 Korpusu Polskiego – Dowództwa Komponentu Lądowego
- NASTAROWICZ Tadeusz– generał brygady, dowódca 21. Brygady Strzelców Podhalańskich
- NIEĆ Piotr - kontradmirał, ekspert Centrum Marshalla (Niemcy)
- OGRODNIK Andrzej – kontradmirał, dowódca 3. Flotylli Okrętów
- OSTROWSKI Jacek – generał brygady, szef Zarządu Operacyjnego J-3 - zastępca szefa sztabu Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- OSTROWSKI Rafał - generał brygady, Szef Zarządu Planowania i Programowania Rozwoju Sił Zbrojnych - P5
- OZGA Wojciech - generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - SGWP
- PARAFIANOWICZ Ryszard - generał brygady, Dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - DGRSZ
- PAWLUK Mariusz– generał brygady, szef Zarządu Wojsk Aeromobilnych i Zmotoryzowanych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- PIDANTY Bogdan – generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - SG WP
- PIETRAS Ryszard - generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - 2 KP- DKL
- PIKUŁA Wojciech – generał brygady pilot, szef Zarządu Wojsk Lotniczych - zastępca Inspektora Sił Powietrznych
- PŁONKA Piotr – generał brygady, dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr
- POLAKOW Mirosław – generał brygady, szef Pionu Wsparcia – zastępca szefa Sztabu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
- POTRZUSKI Grzegorz– generał brygady, szef Zarządu Wojsk Rakietowych i Artylerii, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
- RÓG Cezary - generał brygady, szef Zarządu (asystent szefa sztabu ds. rozpoznania J2) Naczelnego Dowództwa Sojuszniczych Sił w Europie (SHAPE) - Mons, Belgia
- RZECZKOWSKI Adam – generał brygady, zastępca szefa sztabu Dowództwa Eurokorpusu
- SANIUK Piotr– generał brygady, dowódca 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych
- SANKOWSKI Jacek - generał brygady, Dyrektor Departamentu Infrastruktury
- SIKORA Piotr – kontradmirał, dowódca 8. Flotylli Obrony Wybrzeża
- SKORUPSKI Grzegorz - generał brygady, Dyspozycja Dyrektora Departamentu Kadr - DORSZ
- SKULIMOWSKI Mariusz – generał brygady, szef Zarządu Logistyki – P4 SG WP
- SOWA Wojciech – kontradmirał, zastępca dowódcy Centrum Operacji Morskich
- SPRENGEL Michał - generał brygady, Attaché Obrony przy Ambasadzie RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
- STAŃCZYK Krzysztof - generał brygady, Dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej
- STRÓŻYK Jarosław - generał brygady, Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego
- STRZELECKI Michał – generał brygady, dowódca 6. Brygady Powietrznodesantowej
- SZUBRYCHT Tomasz - kontradmirał, rektor-komendant Akademii Marynarki Wojennej
- ŚLUSARZ Grzegorz – generał brygady, dowódca 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego
- TRELKA Maciej - generał brygady, dyspozycja dyrektora Departamentu Kadr - DG RSZ
- WACHULAK Przemysław – generał brygady, rektor-komendant Wojskowej Akademii Technicznej
- WAGNER Piotr – generał brygady, zastępca szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych – Szef Logistyki
- WANIEK Piotr - generał brygady, Zastępca Szefa Sztabu ds. Wsparcia – Szef Pionu 2. Korpusu Polskiego – Dowództwa Komponentu Lądowego
- WIDŁA Arkadiusz – generał brygady, szef Inspektoratu Kontroli Wojskowej
- WOJNO Jan - generał brygady, zastępca dowódcy – Szef Sztabu 11 Dywizji Kawalerii Pancernej;
- WYPIJEWSKI Jarosław – kontradmirał, dyrektor Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi Biura Bezpieczeństwa Narodowego
- ZIELSKI Krzysztof – generał brygady, szef Zarządu Planowania Rzeczowego – P8 SG WP
- ŻAL Marcin– generał brygady, Szef Pionu Planowania – zastępca szefa Sztabu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
Stan na 2024-08-14