Kadra pedagogiczna
SEKCJA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA
- Maria Barabasz — przyroda, biologia
- Hanna Bembenek-Cisak — język polski
- Ewa Bisewska — zastępca dyrektora szkoły ds. ogólnokształcących, język polski
- Magdalena Blachińska — pedagog
- Kamila Borysewicz — język polski
- Hanna Brodnicka-Serafinowicz — język angielski
- Anna Brudnicka — informatyka
- Daria Ciastoń — wychowanie fizyczne (urlop)
- Agnieszka Fugiel — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Magdalena Górska — język angielski
- Iwona Hintz — język niemiecki
- Danuta Irzabek — język niemiecki
- Mateusz Janiak — wychowanie fizyczne
- Weronika Jarno — plastyka, świetlica, technika
- Katarzyna Kamińska — język polski
- Jarosław Kłosowski — historia i teraźniejszość, podstawy przedsiębiorczości, wychowanie fizyczne
- Anna Kontek — matematyka
- Katarzyna Kwater — edukacja dla bezpieczeństwa, historia, wiedza o społeczeństwie
- Tomasz Leszczyński — religia
- Irena Lubińska — biblioteka
- Elżbieta Michalska — historia
- Joanna Mielniczek — język angielski
- Karolina Milewska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Adriana Moenert — etyka, język angielski
- Celina Mokwa — chemia
- Anna Muzolf — etyka, edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Beata Olkiewicz — geografia
- Maria Patrzek — świetlica
- Hanna Pilichowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Dorota Polewska — świetlica
- Elwira Pruss — matematyka (urlop)
- Radosz Pujanek — gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne
- Agnieszka Schlichtholz — fizyka
- Dorota Spłocharska — biblioteka, świetlica, plastyka
- Katarzyna Stochmal — biblioteka, wychowawca w Internacie
- Joanna Szostakiewicz — matematyka
- Anna Szwedowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Łukasz Tartas — psycholog
- Marta Tomczak — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III
- Marta Watkowska — edukacja wczesnoszkolna kl. I-III (urlop)
- Katarzyna Żebrowska — matematyka
SEKCJA SMYCZKOWA
- Eliza Fronszczyk — skrzypce
- Karolina Janiak — skrzypce
- Anita Jarzębska — skrzypce (urlop)
- Andrzej Kacprzak — skrzypce
- Barbara Kwiatek — gitara
- Beata Leszczyńska — kontrabas
- Błażej Maliszewski — altówka
- Adam Matysek — gitara
- Anna Mazur — skrzypce
- Jolanta Mikołajczyk — kierownik sekcji OSM I i II st., skrzypce
- Magdalena Miotke-Bajerska — wiolonczela
- Tomasz Mrowiński — altówka
- Carlos Roberto Pena-Montoya — harfa
- Dariusz Prystasz — skrzypce
- Joanna Rudnicka — gitara
- Tadeusz Samerek — wiolonczela
- Małgorzata Skorupa — skrzypce
- Krzysztof Sperski — wiolonczela
- Marta Stachowiak — skrzypce
- Aleksandra Sznajdrowicz — harfa
- Anna Wandtke-Wypych — skrzypce
- Anna Śmiszek-Wesołowska — wiolonczela
SEKCJA FORTEPIANU
- Magdalena Boniecka — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy
- Hanna Dys — organy, improwizacja organowa, zespół kameralny
- Piotr Ejsmont — akompaniament
- Wanda Kłosowska — fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian rytmiczny
- Monika Kułakowska — akompaniament
- Aleksandra Lewicka — fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian dla wokalistów
- Patrycjusz Lorek — akompaniament, fortepian dodatkowy, fortepian rytmiczny
- Aleksandra Mozgiel-Medyńska — kierownik sekcji OSM I i II st., fortepian, fortepian rytmiczny, zespół kameralny
- Krzysztof Olczak — akordeon, zespół kameralny, ćwiczenia z kompozycji
- Adrianna Paliwoda-Klajna — akompaniament
- Elżbieta Pasierowska — fortepian, fortepian dla wokalistów
- Izabela Paszkiewicz-Ginter — akompaniament
- Amelia Pękała — akompaniament, fortepian dodatkowy/obowiązkowy
- Aleksandra Płaszczewska — fortepian dodatkowy/obowiązkowy
- Małgorzata Podgórska — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian rytmiczny
- Paweł Poterewicz — akompaniament
- Paweł Rydel — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy
- Ewa Sarwińska-Kowalczyk — akompaniament, zespół kameralny
- Andrzej Siarkiewicz — akompaniament
- Andrzej Sienkiewicz — improwizacja fortepianowa, akompaniament, fortepian obowiązkowy
- Magdalena Snarska — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, akompaniament, zespół kameralny
- Roman Sobuś — fortepian dodatkowy/obowiązkowy
- Karolina Strongowska — fortepian, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów
- Anna Ścibisz-Osińska —organy, improwizacja organowa, zespół kameralny
- Hanna Tokarska — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian rytmiczny, zespół kameralny
- Mariusz Trzebniak — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian rytmiczny, fortepian wokalny, zespół kameralny
- Włodzimierz Wiesztordt — akompaniament
- Ewa Włodarczyk — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian dla wokalistów
- Waldemar Wojtal — fortepian
- Adrianna Wolf — fortepian, fortepian obowiązkowy, fortepian rytmiczny
- Agnieszka Wysocka — fortepian, fortepian dodatkowy/obowiązkowy, fortepian rytmiczny
- Natalia Zaleska — akompaniament, fortepian dodatkowy/obowiązkowy
SEKCJA DĘTA
1. Robert Bracki — trąbka, orkiestra
2. Aleksandra Bukowska — saksofon
3. Tomasz Chyła - improwizacja
4. Małgorzata Dubrowińska-Egielman — flet, zespół kameralny
5. Dawid Głowacki — klarnet, studia orkiestrowe, zespół instrumentalny
6. Łukasz Gruba — tuba
7. Wojciech Hewelt — kierownik sekcji, trąbka
8. Jan Konop - Big Band
9. Kamil Kruczkowski — trąbka, zespół kameralny
10. Bogdan Kwiatek — zastępca dyrektora ds. muzycznych, puzon, zespół kameralny
11. Barbara Pappelbaum-Kruczkowska — klarnet, zespół kameralny
12. Marta Różańska — obój, zespół instrumentalny
13. Magdalena Sawicka — flet, zespół kameralny
14. Piotr Sutt — perkusja, zespół kameralny
15. Jacek Swędrzyński — waltornia, studia orkiestrowe
16. Karolina Rønnes— fagot, zespół instrumentalny
17. Szymon Zawodny - saksofon, improwizacja, zespół kameralny
SEKCJA TEORII
- Dominika Biegaj — harmonia, kształcenie słuchu
- Agnieszka Bradtke — audycje muzyczne, folklor, kształcenie słuchu, harmonia, zasady muzyki
- Jagoda Brajewska — orkiestra, kształcenie słuchu, audycje muzyczne (urlop)
- Agnieszka Długołęcka-Kuraś — chór I stopnia, literatura muzyczna, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o muzyce, nauka o muzyce
- Anna Fedyniak-Kołodziej — metodyka rytmiki
- Elżbieta Grabowska — improwizacja, kształcenie słuchu, rytmika, zespół rytmiczny
- Maksym Kalinowski — historia muzyki, formy muzyczne, harmonia, literatura muzyczna, nauka o muzyce
- Grzegorz Kołodziej — dykcja i recytacja
- Hanna Lauer — kierownik sekcji, harmonia, kształcenie słuchu
- Wojciech Lauer — formy muzyczne, harmonia, kształcenie słuchu, zasady muzyki
- Teresa Pabjańczyk — zespół instrumentalny OSM I st.
- Monika Pestka-Rozmarynowska — improwizacja, kształcenie słuchu, rytmika, technika ruchu
- Barbara Prasowska-Zeidler — kształcenie słuchu, rytmika
- Magdalena Przygocka — kształcenie słuchu, rytmika, kształcenie słuchu, zajęcia taneczno-ruchowe
- Alicja Rumianowska — emisja głosu, śpiew
- Tatiana Szczepankiewicz-Maliszewska — emisja głosu, śpiew, zespół wokalny
- Anna Wilczewska — chór OSM II st.
- Aleksandra Wilde — dyrektor szkoły, historia muzyki
WYCHOWAWCY W INTERNACIE
- Agata Banasik
- Magdalena Blachińska
- Alicja Bresa
- Sylwia Duklas
- Lucyna Kimmel
- Tatiana Masztalerz
- Katarzyna Stochmal
- Joanna Strzelecka
- Anna Trumińska — kierownik Internatu
- Pierwsza publikacja:
- 08.04.2022 10:29 Aleksandra Wilde
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Aleksandra Wilde
Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
---|---|---|
Kadra pedagogiczna | 12.0 | 06.03.2024 21:35 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 11.0 | 12.10.2023 20:40 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 10.0 | 09.10.2023 11:39 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 9.0 | 01.10.2023 01:04 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 8.0 | 23.01.2023 22:48 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 7.0 | 15.01.2023 21:27 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 6.0 | 04.01.2023 13:21 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 5.0 | 04.01.2023 11:37 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 4.0 | 03.01.2023 20:02 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 3.0 | 06.12.2022 20:48 Aleksandra Wilde |
Kadra pedagogiczna | 2.0 | 09.09.2022 09:45 Bogdan Kwiatek |
Kadra pedagogiczna | 1.0 | 08.04.2022 10:29 Aleksandra Wilde |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP