W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Gra Miejska: Przygoda z Tatą

13.06.2023

Wojewoda Mazowiecki zaprasza do udziału w grze miejskiej „Przygoda z Tatą”, organizowanej w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda życia” 2023 r. która odbędzie się w niedzielę 18 czerwca br. w Warszawie na terenie Kampusu SGGW i dzielnicy Ursynów. Celem wydarzenia jest wzmocnienie więzi rodzinnych, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzenia czasu ojców z dziećmi.

Gra Miejska: Przygoda z Tatą

Gra miejska „Przygoda z Tatą” odbędzie się w 16 miastach wojewódzkich. W Warszawie gra rozpocznie się o godz. 10:00, natomiast finał, ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród zaplanowane zostało na godzinę 13:30. Na zakończenie odbędzie się również losowanie voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach.

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na kilka godzin wspólnej zabawy, zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe m.in. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, konkurencja celnościowa – rzuty do kosza, wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli, przejście toru przeszkód czy gra w golfa.

Harmonogram:

8:00 – otwarcie biura gry, rozdanie numerów i pakietów startowych

9:30 – rodzinna rozgrzewka

10:00 – wspólny start – rozpoczęcie gry

12:00 – rozpoczęcie festynu – występy artystyczne, atrakcje dla najmłodszych, przekąski dla uczestników, rozdawanie medali

13:30 – finał gry (ogłoszenie zwycięzców, rozdanie i losowanie nagród)

Więcej informacji na stronie: https://przygodaztata.azs.pl/

Celem gry miejskiej Przygoda z Tatą jest wzmacnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnego wizerunku ojca, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzania czasu ojców z dziećmi. Wpływa to bowiem na kształtowanie młodego pokolenia, które coraz częściej ma trudności z wchodzeniem w relacje w świecie realnym, często w wyniku nadmiernego spędzania czasu w świecie wirtualnym, braku rodzeństwa i zmniejszenia ilości czasu na socjalizujące gry i zabawy w grupie rówieśniczej w czasie pozaszkolnym.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}