W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Programy wdrożeniowe

Szkolenia z zakresu sztucznej inteligencji prowadzone są nie tylko w formie szkoleń i webinariów online, ale także w formie programów wspomagających założenie i prowadzenie przedsiębiorstwa. Warto na bieżąco śledzić strony rządowe, to właśnie na nich pojawiają się informacje o wydarzeniach. Zachęcamy do śledzenia zarówno tej strony, jak i pozostałych witryn poświęconych tematyce sztucznej inteligencji.

Akademia Menadżera Innowacji

Logotyp PARP

Akademia Menadżera Innowacji to autorski program Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami. Program składa się z równolegle prowadzonej części szkoleniowej i doradczej. Wykładowcami, metodykami i warsztatowcami AMI są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami.

Więcej: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/akademia-menadzera-innowacji

Wideo

Akademia Miast Przyszłości

Logotyp PFR dla Miast

Akademia Miast Przyszłości jest programem strategicznego wsparcia skierowanym do osób pracujących w urzędach średniej wielkości miast (między 20 a 100 tysięcy mieszkańców). Jego celem jest przygotowanie samorządowców do budowania miasta świadomego swojej sytuacji, umiejącego wykorzystywać istniejące potencjały i gotowego na sprostanie nowym wyzwaniom.

Więcej: https://pfrdlamiast.pl/akademia-miast-przyszlosci-II.html

GovTech Polska

Logotyp GovTech

Głównym celem programu jest zwiększenie efektywności wdrażania innowacji przez sektor publiczny. Ma się to odbywać w dialogu ze społeczeństwem, sektorem prywatnym oraz zagranicą.

Więcej: https://www.gov.pl/web/govtech

GovTech Inno_Lab

Logotyp GovTech

Celem programu jest podniesienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego w zakresie wdrażania innowacji i współpracy z innowatorami (środowiskiem naukowym, przedsiębiorcami MŚP, w szczególności startupami).

Więcej: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/govtech-inno-lab

Innovation Coach

Logotyp programu Innovation Coach

Innovation Coach skierowany jest do tych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność badawczo-rozwojową, inwestować w innowacje oraz korzystać ze wsparcia z Funduszy Europejskich, ale mają niewielkie lub nie mają wcale doświadczeń w tym obszarze. Dzięki Innovation Coach dowiesz się, co zrobić, aby rozpocząć prace badawcze-rozwojowe w swoim przedsiębiorstwie, wprowadzić nowe rozwiązania, a także pozyskać na nie fundusze z Unii Europejskiej.
Innovation Coach skierowany jest do przedsiębiorców, którzy widzą potrzebę wprowadzenia innowacji w przedsiębiorstwie, ale nie wiedzą jak ten proces rozpocząć.
W ramach projektu, przedsiębiorca otrzymuje BEZPŁATNE wsparcie w formie analizy potencjału i potrzeb przedsiębiorstwa wykonanej przez coacha innowacji. 

Więcej: https://www.innovationcoach.pl/

Wideo

Inicjatywa STEP

Logotyp funduszy unijnych w kategorii inteligenty rozwoj

Masz pomysł na projekt, szukasz wsparcia nie tylko finansowego? Nie wiesz, jak zrobić pierwszy krok w drodze po Fundusze Europejskie? Wiesz, co to są innowacje, może już nawet realizowałeś takie pomysły, ale nie wiesz, jak pomysł przekuć w projekt i wniosek konkursowy? Chciałbyś wprowadzić swój produkt lub usługę na rynki międzynarodowe? Zakupiłeś wyniki prac badawczo-rozwojowych od naukowców, ale potrzebujesz pieniędzy na wdrożenie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. To STEP – I ścieżka: Wstępna Weryfikacja Pomysłu na Projekt. Bezpłatne i dostępne na wyciągnięcie ręki narzędzie, które pozwoli Ci szybko i skutecznie przygotować się do ubiegania o wsparcie z Funduszy Europejskich.

Więcej: https://www.poir.gov.pl/strony/o-programie/masz-pomysl-na-innowacyjny-projekt-skorzystaj-z-inicjatywy-step/

Projektanci innowacji PFR

Logotyp PFR

Program edukacyjny, którego celem jest szkolenie z zakresu innowacyjnej metody tworzenia produktów - inowacji. Robi to poprzez realizację dedykowanych programów edukacyjnych, dzięki którym zarówno projekty na etapie pomysłu, jak i już działające firmy mogą znaleźć inicjatywę dostosowaną do swoich potrzeb. Projektanci Innowacji PFR to program edukacyjny, prowadzony we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu - od początkowej idei, aż do stworzenia prototypu.

Więcej: https://pfrsa.pl/dzialalnosc/innowacje.html

Wideo

Platformy startowe

Logotyp PFR

Wsparcie w przypadku Platform Startowych stanowi program inkubacji, który składa się z dwóch rodzajów usług - podstawowych i specjalistycznych. Nie są ograniczone zamkniętym katalogiem, w związku z czym startup ma szansę otrzymać szyte na miarę usługi. W wyniku tego procesu powstać powinien prototyp i model biznesowy przedsięwzięcia. Program inkubacji to czas na przygotowanie modelu biznesowego i opracowanie MVP.

Więcej: https://pfr.pl/oferta/platformy-startowe.html

Wideo

Platforma Przemysłu Przyszłości

Logotyp Platformy Przemysłu Przyszłości

Platforma Przemysłu Przyszłości powstała, żeby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku przemysłu 4.0. Zakres pomocy:
• procesy transformacji cyfrowej
• wdrażanie cyfrowych produktów i usług
• wprowadzanie modeli biznesowych opartych o najnowsze rozwiązania z obszaru m.in. inteligentnej analizy danych, automatyzacji i komunikacji maszyn oraz ludzi z maszynami, wirtualizacji procesów, a także cyberbezpieczeństwa. 

Więcej: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl

{"register":{"columns":[]}}