W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki otwartego konkursu na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy Domowej - edycja 2024

Informacja o wynikach otwartego konkursu na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy Domowej” – edycja 2024.

Do dnia 31 marca 2023 r. do Departamentu Polityki Demograficznej za pośrednictwem Wojewodów wpłynęły 133 wnioski, które zgodnie z zasadami poddane zostały dwuetapowej ocenie:

- Wojewodowie weryfikowali wnioski pod kątem spełniania wymogów formalnych oraz dokonywali wstępnej oceny merytorycznej, przy czym do oceny merytorycznej na etapie centralnym mogło zostać przekazanych maksymalnie 10 wniosków z każdego województwa;

- dalszej oceny merytorycznej wniosków dokonał Zespół Ekspertów - członkowie Zespołu Monitorującego do spraw Przeciwdziałania Przemocy Domowej, który wyłonił 69 podmiotów z największą liczbą punktów w ocenie merytorycznej.

Pani Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zatwierdziła wyniki otwartego konkursu na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy Domowej” - edycja 2024.

Poniżej zamieszczamy listę projektów, które uzyskały najwyższą liczbę punktów i zostały zakwalifikowane do dofinansowania.

Podmioty które otrzymały dofinansowanie prosimy o przesłanie dwóch egzemplarzy porozumień ( w papierze) na adres Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dopiskiem Departament ds. Równego Traktowania

Zgodnie z zasadami Programu Osłonowego, podmioty, które uzyskały najwyższą liczbę punktów, mogą otrzymać nagrody pieniężne, przeznaczone na realizację działań w ramach projektu. W edycji 2024 są to podmioty, których listę zamieszczamy poniżej.

Wnioskodawcy, których projekty nie zostały zakwalifikowane do wsparcia, mogą skorzystać z procedury odwoławczej od oceny merytorycznej, określonej w Programie. Odwołanie wraz
z uzasadnieniem należy złożyć w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników oceny merytorycznej na adres Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (liczy się data stempla pocztowego). Minister do spraw Równości rozpatruje odwołania w terminie 14 dni od daty wpływu do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Po zakończeniu procedury odwoławczej wnioskodawcy zostaną poinformowani o jej wynikach. Informacja ta zostanie opublikowana na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w zakładce dotyczącej zadań realizowanych przez Ministra do spraw Równości.

 

Materiały

Wyniki
Wyniki.xls 0.41MB
Nagrody
Nagrody.xls 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}