Egzaminy
Inspektor ochrony radiologicznej typu IOR-1Z, IOR-1R, IOR-1, IOR-2, IOR-3 - przystąpienie do egzaminu
Jak i gdzie załatwić sprawę
Sprawę załatwisz:
- osobiście podczas wizyty w urzędzie
- listownie
PAŃSTWOWA AGENCJA ATOMISTYKI
ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa - elektronicznie, jeżeli posiadasz profil zaufany, EPUAP lub podpis elektroniczny kwalifikowany
Elektroniczna skrzynka podawcza EPUAP: /PAAtom/SkrytkaESP
Co powinieneś wiedzieć i kto może skorzystać z usługi
Żeby pełnić obowiązki inspektora ochrony radiologicznej typu IOR-1Z, IOR-1R, IOR-1,
IOR-2, IOR-3 musisz zdać odpowiedni egzamin. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest odbycie wymaganego szkolenia, a w przypadku spełnienia określonych warunków złożenie wniosku do Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki (Prezesa PAA) o dopuszczenie do egzaminu bez wymaganego szkolenia.
Co zrobić krok po kroku
Wybierz jednostkę uprawnioną przez Prezesa PAA do prowadzenia szkoleń dla osób ubiegających się o uprawnienia z rejestru https://www.gov.pl/web/paa/uprawnienia-pracownicze .
Skontaktuj się z wybraną jednostką w celu zgłoszenia na szkolenie.
Szkolenie przeprowadzane jest w formie wykładów, ćwiczeń obliczeniowych, ćwiczeń laboratoryjnych lub szkolenia na stanowisku pracy w zależności od zakresu szkolenia. Zakres szkoleń określa załącznik nr 2 do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 marca 2021 r. w sprawie inspektorów ochrony radiologicznej. Szkolenie kończy się egzaminem zdawanym przed Komisją powołaną przez Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki (PAA).
Po zakończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, w którym uczestniczyłeś. Jest ono niezbędne do przystąpienia do egzaminu.
Kierownik jednostki przeprowadzającej szkolenie występuje z wnioskiem do Prezesa PAA
o wyznaczenie terminu egzaminu dla osób, które ukończyły szkolenie. W odpowiedzi Prezes PAA wyznacza im termin egzaminu.
Ile zapłacisz
Opłatę za szkolenie pobiera jednostka szkoląca wg własnego cennika.
Opłata za egzamin IOR wynosi 400 zł
Opłatę wpłać na rachunek bankowy Państwowej Agencji Atomistyki w NBP
nr 35 1010 1010 0087 4522 3100 0000 nie później niż 7 dni przed dniem egzaminu.
W tytule wpisz: „Opłata za egzamin: (Imię i Nazwisko)”.
Pamiętaj !
Wpłaty bez podania osoby zdającej nie będą uznawane.
Jeżeli nie wpłacisz opłaty egzaminacyjnej lub wpłacisz ją za późno- nie będziesz mógł przystąpić do egzaminu.
Rachunki za wniesioną opłatę egzaminacyjną będą wysyłane pocztą elektroniczną osobom, które podadzą nazwę i adres płatnika na potwierdzeniu dokonania wpłaty lub prześlą te dane do PAA faksem na numer 022 621 37 86, lub pocztą elektroniczną na adres: egzamin@paa.gov.pl
NIP PAA: 526 104 61 91
Koszty ponosi
- osoba ubiegająca się o nadanie uprawnień inspektora ochrony radiologicznej lub
- kierownik jednostki organizacyjnej, w której osoba ma pełnić obowiązki inspektora ochrony radiologicznej.
Zwolnienie ze szkolenia
Prezes PAA może zwolnić z konieczności odbywania szkolenia w 3 przypadkach. Jeżeli spełniasz jeden z poniższych warunków złóż odpowiedni wniosek do Prezesa PAA
o dopuszczenie do egzaminu bez wymaganego szkolenia wraz z uzasadnieniem.
- Jeżeli w dniu złożenia wniosku o dopuszczenie do egzaminu miałeś uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej i ubiegasz się o uprawnienia tego samego typu (wzór wniosku do pobrania) lub
- Jeżeli ukończyłeś w okresie ostatnich 5 lat studia wyższe na kierunkach zawierających
w programach studiów zagadnienia z zakresu dozymetrii i ochrony radiologicznej wraz
z zajęciami praktycznymi w warunkach narażenia, w minimalnym wymiarze 30 godzin wykładów i 30 godzin zajęć praktycznych, poprzedzonych wykładem i zajęciami praktycznymi z fizyki, łącznie z fizyką współczesną (wzór wniosku do pobrania) lub - Jeżeli masz wykształcenie wyższe i co najmniej trzyletni staż pracy w warunkach narażenia nabyty w jednostce organizacyjnej wykonującej działalność na podstawie zezwolenia,
o którym mowa w art. 4 ust. 1 ustawy Prawo atomowe, w okresie 5 lat przed dniem złożenia wniosku o dopuszczenie do egzaminu (wzór wniosku do pobrania).
Dopuszczenie do egzaminu
Prezes PAA sprawdzi czy spełniasz warunki dopuszczenia do egzaminu bez szkolenia. Jeżeli tak jest, Prezes PAA dopuści cię do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia.
O dopuszczeniu do egzaminu zostaniesz zawiadomiony pisemnie pocztą na podany adres lub elektronicznie przez platformę EPUAP w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku. W piśmie znajdziesz informację o terminie i miejscu egzaminu oraz płatności za egzamin
Egzamin
Przystąpienie do egzaminu
Po odbyciu szkolenia lub dopuszczeniu do egzaminu przez Prezesa PAA bez konieczności odbycia szkolenia, zdajesz egzamin przed właściwą komisją egzaminacyjną. Egzamin obejmuje zagadnienia z zakresu określonego dla danego rodzaju szkolenia. Egzamin składa się z części pisemnej obejmującej test złożony z 30 pytań i 3 zadania obliczeniowe lub pytania problemowe oraz z części ustnej obejmującej 5 pytań. Część pisemna egzaminu trwa 120 minut. Za część pisemną egzaminu skład egzaminacyjny przyznaje:
- 1 pkt za każdą poprawną odpowiedź na pytanie z testu
- od 0 do 10 pkt za każde zadanie obliczeniowe lub pytanie problemowe.
Do części ustnej egzaminu przystępujesz po uzyskaniu z części pisemnej egzaminu co najmniej 40 punktów, w tym co najmniej 20 punktów z testu i co najmniej 20 punktów z zadań obliczeniowych lub pytań problemowych. Z części ustnej egzaminu możesz dostać od 0 do 5 punktów za odpowiedź na każde pytanie. Żeby zdać egzamin musisz otrzymać co najmniej 15 punktów z części ustnej egzaminu.
Potwierdzenie zdania egzaminu
Jeśli zdasz egzamin komisja egzaminacyjna wyda ci dokument potwierdzający zdanie egzaminu, podpisany przez przewodniczącego składu egzaminacyjnego.
Gdy nie zdasz egzaminu
Jeżeli nie zdałeś egzaminu i chcesz zdawać egzamin ponownie, musisz wystąpić do Prezesa PAA z wnioskiem:
- o wyznaczenie nowego terminu egzaminu - jeżeli przystępujesz do egzaminu po odbytym szkoleniu (wzór wniosku do pobrania) lub
- o ponowne dopuszczenie do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia jeśli cały czas spełniasz warunki, na podstawie których Prezes PAA może zwolnić cię z odbycia szkolenia (wzór do pobrania).
Gdy nie przystąpisz do egzaminu
Jeżeli nie przystąpisz do egzaminu w terminie wyznaczonym przez Prezesa PAA i chcesz zdawać egzamin, musisz wystąpić do Prezesa Agencji z wnioskiem:
- o wyznaczenie nowego terminu egzaminu - jeżeli przystępujesz do egzaminu po odbytym szkoleniu (wzór wniosku do pobrania) lub
- o ponowne dopuszczenie do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia jeśli cały czas spełniasz warunki, na podstawie których Prezes PAA może zwolnić cię z odbycia szkolenia (wzór wniosku do pobrania).
Ile będziesz czekać
Terminy egzaminów
Egzaminy na uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej będą odbywać się w Sali Kinowej Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat S.A., przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie o godzinie 9.00, w następujących terminach: 31 stycznia 2025 r., 21 lutego 2025 r., 28 marca 2025 r., 25 kwietnia 2025 r., 23 maja 2025 r., 30 czerwca 2025 r.( poniedziałek), 26 września 2025 r., 24 października 2025 r., 21 listopada 2025 r., 12 grudnia 2025 r., 10.04.2025 r.
Egzaminy na uprawnienia do zajmowania stanowiska mającego istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej będą odbywać się w następujących miejscach i terminach: Warszawa 09.01.2025 r., Rzeszów 16.01.2025 r., Warszawa 30.01.2025 r., Warszawa 27.02.2025 r., Warszawa 06.03.2025 r., Poznań 12.03.2025 r., Poznań 13.03.2025 r., Łódź 03.04.2025 r.,
Uprawnienia do zajmowania stanowiska mającego istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej o specjalności (S-A, S-Z, A-A)– przystąpienie do egzaminu
Co powinieneś wiedzieć i kto może skorzystać z usługi
Żeby być zatrudnionym na stanowisku mającym istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej (BJiOR) o specjalnościach:
- operatora akceleratora stosowanego do celów medycznych oraz urządzeń do teleradioterapii (SA),
- operatora urządzeń do brachyterapii ze źródłami promieniotwórczymi (SZ),
- operatora akceleratora stosowanego do kontroli pojazdów (AA),
- operatora akceleratora stosowanego do celów innych niż medyczne z wyłączeniem akceleratorów stosowanych do kontroli pojazdów (AA)
musisz zdać odpowiedni egzamin. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest odbycie wymaganego szkolenia.
Co zrobić krok po kroku
Wybierz jednostkę uprawnioną przez Prezesa PAA do prowadzenia szkoleń dla osób ubiegających się o uprawnienia z rejestru, który znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/paa/uprawnienia-pracownicze .
Twój pracodawca lub Ty sam skontaktuj się z wybraną jednostką w celu zgłoszenia na szkolenie.
Szkolenie przeprowadzane jest w formie wykładów, ćwiczeń obliczeniowych, ćwiczeń laboratoryjnych lub szkolenia na stanowisku pracy w zależności od zakresu szkolenia. Zakres szkoleń określa załącznik nr 2 do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 marca 2021 r.
w sprawie stanowiska mającego istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej. Szkolenie kończy się egzaminem zdawanym przed Komisją powołaną przez Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki.
Po zakończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, w którym uczestniczyłeś. Jest ono niezbędne do przystąpienia do egzaminu.
Kierownik jednostki przeprowadzającej szkolenie występuje z wnioskiem do Prezesa PAA
o wyznaczenie terminu egzaminu dla osób, które ukończyły szkolenie. W odpowiedzi Prezes PAA wyznacza termin egzaminu.
Zwolnienie ze szkolenia
Prezes PAA może zwolnić z obowiązku odbycia szkolenia tylko taką osobę, która przez ostatnie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o dopuszczenie do egzaminu była zatrudniona na stanowisku mającym istotne znaczenie dla zapewnienia BJiOR i ubiega się ponownie o uprawnienie do zatrudnienia na stanowisku o tej samej specjalności lub specjalności, dla której jest wymagany ten sam zakres szkolenia.
Jeżeli spełniasz powyższy warunek możesz złożyć do Prezesa PAA wniosek
o dopuszczenie do egzaminu bez wymaganego szkolenia wraz z uzasadnieniem
i dokumentami potwierdzającymi zatrudnienie na stanowisku mającym istotne znaczenie dla zapewnienia BJiOR o konkretnej specjalności przez ostatnie 12 miesięcy. (wzór wniosku do pobrania/wstawić formularz DOP 12a5h2 ).
Prezes PAA sprawdzi czy spełniasz warunki zwolnienia Cię z obowiązku odbycia szkolenia.
Jeżeli tak jest, Prezes PAA dopuści cię do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia.
O dopuszczeniu do egzaminu zostaniesz zawiadomiony pisemnie pocztą na podany adres lub elektronicznie przez platformę EPUAP albo adres do edoręczeń, w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku. W piśmie znajdziesz informację o terminie i miejscu egzaminu oraz płatności za egzamin.
Jak i gdzie załatwić sprawę
Sprawę załatwisz:
- elektronicznie, przy użyciu profilu zaufanego, EPUAP, podpisu elektronicznego, adresu do doręczeń elektronicznych na:
elektroniczną skrzynkę podawcza EPUAP: /PAAtom/SkrytkaESP
adres do doręczeń elektronicznych PAA: AE:PL-82554-84742-CWGCR-26 - osobiście podczas wizyty w urzędzie
- listownie
PAŃSTWOWA AGENCJA ATOMISTYKI
ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
- Pamiętaj !
W przypadku przekazywania dokumentu sporządzonego pierwotnie w postaci papierowej i przekształconego do postaci elektronicznej np. poprzez zeskanowanie niezbędne jest opatrzenie takiej elektronicznej kopii kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wykonawcę, co jest równoznaczne z poświadczeniem elektronicznej kopii dokumentu za zgodność z oryginałem. ( art. 76a § 2a. k.p.a.),
Ile zapłacisz
Opłatę za szkolenie pobiera jednostka szkoląca wg własnego cennika.
Opłata za egzamin wynosi 300 zł
Opłatę wpłać na rachunek bankowy Państwowej Agencji Atomistyki w NBP
nr 35 1010 1010 0087 4522 3100 0000 nie później niż 7 dni przed dniem egzaminu,
W tytule wpisz: „Opłata za egzamin: (Imię i Nazwisko)”.
Pamiętaj !
Wpłaty bez podania osoby zdającej nie będą uznawane.
Jeżeli nie wpłacisz opłaty egzaminacyjnej lub wpłacisz ją za późno- nie będziesz mógł przystąpić do egzaminu.
Rachunki za wniesioną opłatę egzaminacyjną będą wysyłane osobom, które podadzą nazwę i adres płatnika w potwierdzeniu dokonania wpłaty lub prześlą te dane do PAA pocztą elektroniczną na adres: egzamin@paa.gov.pl
NIP PAA: 526 104 61 91
Koszty ponosi:
- osoba ubiegająca się o nadanie uprawnień lub
- kierownik jednostki organizacyjnej, w której ma być zatrudniona osoba na stanowisku mającym istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej
Terminy egzaminów
Egzaminy na uprawnienia do zajmowania stanowiska mającego istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej będą odbywać się w następujących miejscach i terminach: Warszawa 09.01.2025 r., Rzeszów 16.01.2025 r., Warszawa 30.01.2025 r., Warszawa 27.02.2025 r., Warszawa 06.03.2025 r., Poznań 12.03.2025 r., Poznań 13.03.2025 r., Łódź 03.04.2025 r., Warszawa 10.04.2025 r., Wrocław 08.05.2025 r., Otwock 29.05.2025 r., Warszawa 05.06.2025 r., Gdańsk 26.06.2025 r.
|
Przystąpienie do egzaminu
Po odbyciu szkolenia lub dopuszczeniu do egzaminu przez Prezesa PAA bez konieczności odbycia szkolenia, zdajesz egzamin przed właściwą komisją egzaminacyjną. Egzamin obejmuje zagadnienia z zakresu określonego dla danego rodzaju szkolenia. Egzamin składa się z części pisemnej obejmującej test złożony z 30 pytań i 3 zadania obliczeniowe lub pytania problemowe oraz z części ustnej obejmującej 5 pytań. Część pisemna egzaminu trwa 120 minut. Za część pisemną egzaminu skład egzaminacyjny przyznaje:
- 1 pkt za każdą poprawną odpowiedź na pytanie z testu
- od 0 do 10 pkt za każde zadanie obliczeniowe lub pytanie problemowe.
Do części ustnej egzaminu przystępujesz po uzyskaniu z części pisemnej egzaminu co najmniej 40 punktów, w tym co najmniej 20 punktów z testu i co najmniej 20 punktów z zadań obliczeniowych lub pytań problemowych. Z części ustnej egzaminu możesz dostać od 0 do 5 punktów za odpowiedź na każde pytanie. Żeby zdać egzamin musisz otrzymać co najmniej 15 punktów z części ustnej egzaminu.
Potwierdzenie zdania egzaminu
Jeśli zdasz egzamin komisja egzaminacyjna wyda ci dokument potwierdzający zdanie egzaminu, podpisany przez przewodniczącego składu egzaminacyjnego.
Gdy nie zdasz egzaminu
Jeżeli nie zdałeś egzaminu i chcesz zdawać egzamin ponownie, musisz wystąpić do Prezesa PAA z wnioskiem:
- o wyznaczenie nowego terminu egzaminu - jeżeli przystępujesz do egzaminu po odbytym szkoleniu (wzór wniosku do pobrania/ wstawić formularz WTE 12a.5h1) lub
- o ponowne dopuszczenie do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia jeśli cały czas spełniasz warunki, na podstawie których Prezes PAA może zwolnić cię z odbycia szkolenia (wzór wniosku do pobrania/wstawić formularz DOP 12a5h2 ).
Gdy nie przystąpisz do egzaminu
Jeżeli nie przystąpisz do egzaminu w terminie wyznaczonym przez Prezesa PAA i chcesz zdawać egzamin, musisz wystąpić do Prezesa Agencji z wnioskiem:
- o wyznaczenie nowego terminu egzaminu - jeżeli przystępujesz do egzaminu po odbytym szkoleniu (wzór wniosku do pobrania/ wstawić formularz WTE 12a.5f) lub
- o ponowne dopuszczenie do egzaminu bez konieczności odbycia szkolenia jeśli cały czas spełniasz warunki, na podstawie których Prezes PAA może zwolnić cię z odbycia szkolenia (wzór wniosku do pobrania/ wstawić formularz DOP 12a5f2).
Ile będziesz czekać
Nie dłużej niż miesiąc. Jeżeli zostaniesz wezwany do uzupełnienia wniosku termin może się wydłużyć.
Materiały
formularz DOP _124_formularz_DOP_124_.docx 0.02MB formularz DOP_12a5f2_(nieobecny)
formularz_DOP_12a5f2_(nieobecny).docx 0.02MB formularz DOP_12a5h2_(niezdany)
formularz_DOP_12a5h2_(niezdany).docx 0.02MB formularz WTE_12a5f_(nieobecny)
formularz_WTE_12a5f_(nieobecny).docx 0.02MB formularz WTE_12a5h_(niezdany)
formularz_WTE_12a5h_(niezdany).docx 0.02MB formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_771.docx
formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_771.docx 0.02MB formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_772
formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_772_.docx 0.02MB formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_773
formularz_Dopuszczenie_do_egzaminu_773.docx 0.02MB formularz_WTE_77k1_(niezdany)
formularz_WTE_77k1_(niezdany).docx 0.02MB Wzór wniosku do pobrania
formularz_WTE_77h1_(nieobecny).docx 0.02MB formularz_WTE_77k1_(niezdany)
formularz_WTE_77k1_(niezdany).docx 0.02MB formularz_DOP 7.7h.2 (nieobecny)
formularz_DOP_77h2_(nieobecny).docx 0.02MB formularz_DOP 7.7k.2 (niezdany)
formularz_DOP_77k2_(niezdany).docx 0.02MB
- Pierwsza publikacja:
- 01.03.2021 15:36 Stanisław Janikowski
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- Elzbieta Zalewska
Tytuł | Wersja | Dane zmiany / publikacji |
---|---|---|
Egzaminy | 48.0 | 11.06.2025 15:40 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 47.0 | 11.06.2025 13:51 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 46.0 | 11.06.2025 13:49 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 45.0 | 11.06.2025 13:43 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 44.0 | 24.04.2025 08:36 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 43.0 | 03.04.2025 15:57 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 42.0 | 03.04.2025 09:23 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 41.0 | 28.03.2025 14:35 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 40.0 | 28.03.2025 13:54 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 39.0 | 16.01.2025 15:07 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 38.0 | 10.12.2024 16:22 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 37.0 | 12.09.2024 13:27 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 36.0 | 03.06.2024 13:00 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 35.0 | 05.04.2024 15:38 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 34.0 | 14.02.2024 08:56 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 33.0 | 24.11.2023 15:09 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 32.0 | 24.11.2023 14:52 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 31.0 | 24.11.2023 14:46 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 30.0 | 23.11.2023 09:24 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 29.0 | 08.11.2023 16:26 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 28.0 | 08.11.2023 16:23 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 27.0 | 23.10.2023 14:01 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 26.0 | 23.10.2023 13:48 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 25.0 | 23.10.2023 13:35 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 24.0 | 23.10.2023 13:17 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 23.0 | 23.10.2023 13:06 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 22.0 | 23.10.2023 13:03 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 21.0 | 23.10.2023 13:01 Jarosław Chilmon |
Egzaminy | 20.0 | 23.10.2023 12:56 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 19.0 | 05.10.2023 15:27 Agnieszka Mąkosa |
Egzaminy | 18.0 | 05.10.2023 15:26 Agnieszka Mąkosa |
Egzaminy | 17.0 | 05.04.2023 15:30 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 16.0 | 03.01.2023 09:00 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 15.0 | 03.01.2023 08:55 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 14.0 | 07.12.2022 11:12 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 13.0 | 10.06.2022 15:11 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 12.0 | 31.03.2022 13:38 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 11.0 | 17.02.2022 13:49 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 10.0 | 10.01.2022 10:14 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 9.0 | 17.11.2021 15:13 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 8.0 | 15.11.2021 11:30 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 7.0 | 10.11.2021 12:50 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 6.0 | 21.10.2021 09:15 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 5.0 | 26.05.2021 14:43 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 4.0 | 26.05.2021 14:27 Elżbieta Zalewska |
Egzaminy | 3.0 | 21.05.2021 11:32 Daniel Witowski |
Egzaminy | 2.0 | 21.05.2021 10:35 Daniel Witowski |
Egzaminy | 1.0 | 01.03.2021 15:36 Stanisław Janikowski |
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP