Nabór do Akademii Zarządzania w Administracji Publicznej
21.01.2022
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego przyjmuje zgłoszenia do udziału w projekcie Akademia Zarządzania w Administracji Publicznej. Nabór do ostatniej już, VII grupy, trwa od 20 stycznia do 25 lutego.
Akademia Zarządzania realizowana jest w partnerstwie z Finnish Institute of Public Management Ltd (HAUS) i University of Public Service (UPS).
Cel
Program pomoże Państwu:
- poprawić jakość zarządzania w instytucjach administracji publicznej,
- wzmocnić kompetencje kadry średniego szczebla zarządzania w administracji publicznej.
Uczestnicy
Projekt wspiera instytucje administracji rządowej (ministerstwa, urzędy centralne, wojewódzkie i jednostki podległe). Uczestnikami mogą zostać przedstawiciele kadry zarządzającej średniego szczebla w instytucjach administracji rządowej (zastępcy dyrektorów departamentów, biur, zespołów, naczelnicy itd.), którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.
Program kształcenia
Akademia Zarządzania to kompleksowy program, który pozwoli Państwu udoskonalić kluczowe kompetencje dla menedżerów średniego szczebla zarządzania instytucji publicznych. Dodatkowo, daje on praktyczne wsparcie merytoryczne związane z objęciem nowych ról i stanowisk.
Program łączy:
- diagnozę umiejętności menedżera (Development Center),
- warsztaty,
- zajęcia angażujące uczestników,
- indywidualne sesje informacji zwrotnej.
Forma
Projekt trwa 24 tygodnie, gdzie zajęcia rozłożone są w czasie, na około 9 miesięcy.
Zajęcia odbywają się w Polsce (10 dni), w instytucjach partnerskich w HAUS (5 dni) oraz na Węgrzech (5 dni). Projekt przewiduje sesje Development Center oraz indywidualne sesje coachingowe.
Spotkania informacyjne
Zachęcamy Państwa do zapisania się na jedno ze spotkań informacyjnych:
- 15 lutego, godz. 15.00 - 16:00
- 18 lutego, godz. 10.00 - 11:00
- 21 lutego, godz. 10:00 - 11:00
Szczegółowe informacje o programie znajdą Państwo na stronie Akademii Zarządzania.
Udział w progamie jest bezpłatny.
Projekt wdrażany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa: IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, działanie: 4.2. programy mobilności ponadnarodowej.
Zapraszamy!